obraz na míru, 80x60cm, akryl na plátně v dřevěném rámu

Tvář tvého anděla je viditelná vždy, když vidíš svět krásnýma očima.“

Paolo Coelho

Co vlastně znamená „anděl na míru“?

O duchovno jsem se zajímala odmalička, vnímala různé energie a viděla, ale NIKDY by mě nenapadlo, že budu dělat to, co dělám teď. Pracovat s lidmi a malovat léčivé obrazy s anděly.

Je to už pár let dozadu, kdy se mi ozval manžel mojí kamarádky, že by pro ni chtěl obraz k narozeninám a že nechá na mně, jaký bude. Dlouho jsem přemýšlela a pak mě napadlo, že když už se takovou dobu věnuju meditacím a jemněhmotnému světu, že bych jí mohla vytvořit OBRAZ NA MÍRU přímo pro ni.

Vesmírný anděl – jeden z prvních obrazů, výstavní, neprodejný

Poprosila jsem anděly, aby stáli při mně a začala jsem tvořit. Ze začátku jsem vůbec nevěděla, jak obraz dopadne. Nechávala jsem se zkrátka vést – a tak vznikl můj první léčivý obraz tvořený s anděly.

Těžko se mi o tom takhle veřejně píše, protože ne každý je tomuto tématu otevřený, tak mě prosím pochopte. 🙂

To, co se později strhlo, jsem opravdu nečekala. V den, kdy jsme jí obraz předávali během oslavy na jejich maličké chatě (svítilo sluníčko a bylo krásně, to si pamatuju dodnes), jsem dostala seshora informaci (a možná už takový malý „povel“), že začnu malovat obrazy a budu s nimi léčit lidi.

To víte, že jsem tomu sama nevěřila a mou jedinou reakcí bylo: „Já? Prosím tě, podívej se na mě, copak já bych zvládla něco takového…?“ Pokrčil rameny a odešel… O měsíc později se to všechno „převrátilo shůru nohama“. Na facebooku bylo místo 250 lidí najednou přes 4000.

Hlavu jsem měla jako pátrací balón a tři dny jsem z toho šoku nespala. Takových lidí! To není možný… Jediné, co jsem si říkala, bylo: „Tak měli pravdu… Asi bych je měla začít víc poslouchat a nebejt taková nepokorná palice…“ Víte, uvědomovala jsem si víc než kdy jindy tu OBROVSKOU ZODPOVĚDNOST, kterou v tu chvíli člověk nese, když má pracovat s energií, kterou zhmotňuje do fyzického obrazu.

Protože co do obrazu vložíte, to z něj také bude vyzařovat.

Zažila jsem si totiž sama fyzicky, že z obrazu, který jsem si kdysi pořídila, nešlo jen to pozitivní, ale byly tam energie člověka, který ho tvořil a zdaleka to nebyly energie čisté – zhmotnily se totiž v bytosti, které mi pak stály u dveří a já se pod peřinou klepala jako ratlík (a cítila se „fakt jako magor“ 😀 ), co mi to tam stojí, než mi došlo, že to musím s anděly rychle vyčistit a obraz správně ENERGETICKY OŠETŘIT. Bohužel. Je to velmi tenká hranice a moc lidí pravidla energetické malby vůbec nezná a nedodržuje. Proto jsem opatrná a také proto je na obrazy delší čekací doba a je potřeba objednávat s předstihem.

80×60, výstavní obraz, neprodejný

Každý intuitivní obraz potřebuje svůj čas.

Obraz na míru tvořím podle FOTOGRAFIE (nebo i data narození), potřebuji vidět oči, protože ty jsou branou do duše a dá se v nich vyčíst spousta o naší duši (ale nešmíruju, nebojte). :))

U automatické kresby/malby je důležité nechat se vést anděly, protože do obrazu předáváte konkrétní poselství shůry, které má pro naši duši třeba teprve přijít, a tak je pro mě důležité, aby mě klienti „nesvazovali“ určováním barev a tónů, protože, jak už jsem si párkrát zažila, není to ono a pak mě ani samotná práce nebaví. 🙂

Každá barva má svůj konkrétní význam – proto pak k obrazům přikládám i vysvětlení jednotlivých barev a zezadu píšu krátká poselství, která mi k obrazům chodí během malování.

Pro koho může být obraz tvořen?

 • léčivý pro konkrétního človíčka (vás, vaše blízké, kamarády,…)
 • partnery (vztahový)
 • rodinu
 • děti
 • rodiče
 • sourozence
 • pro těhotné ženy a jejich miminka
 • pro miminko
 • jako vzpomínka na domácího mazlíčka
 • jako svatební dar (nutno dohodnout termín)
 • prostory masérny, kavárny nebo třeba i váš dům…
 • do pracovny
 • jako logo (po domluvě a zapůjčení autorských práv)
 • může se vytvořit léčivý obraz i pro konkrétní situaci nebo cokoliv budete vy cítit, že je třeba posílit 😊

Ničemu se meze nekladou, jen mě musíte dostatečně dopředu „uhánět“… :))

Čekací doba

O obrazy je velký zájem a nejde „malovat na povel“, a tak na ty největší formáty může být čekací doba i třeba 3 roky. Ale vše se dá samozřejmě nějak domluvit a vyřešit, pokud se jedná o důležité události nebo výročí atd. – nejlepší je napsat mail s termínem a představou.

A když se ozvete alespoň rok či dva s předstihem (či minimálně alespoň čtvrt roku – pak už jsou to spíš menší formátky), ale jak říkám, vše se dá dohodnout, když to půjde a zvládnu to nějak zakomponovat. 🙂

Zajímá vás více informací (ceník, formáty, čekací dobu) nebo máte zkrátka zájem o obraz?

Můžeme se domluvit. 🙂

Jen prosím o trpělivost ohledně odpovědí, mailů mi chodí každý den desítky a mnohdy mi trvá i několik týdnů, než na ně důkladně odpovím. A klidně se mi připomínejte, je to lepší, než nechat mail zapadnout. 🙂

Tyto stránky jsem vytvořila hlavně kvůli tomu, že mi spousta lidí psala na sociálních sítích a snažili se dozvědět více o obrazech, ale nemohli se dopátrat, kam teda vlastně mohou napsat… A tak proto, aby už to mělo nějakou tu úroveň a lidičky neměli pocit, že je vlastně nemožné mě vůbec nějak normálně uhnat…:)))

%d blogerům se to líbí: