fbpx

Obraz na míru

obraz na míru, 80x60cm, akryl na plátně v dřevěném rámu

Co znamená obraz na míru?

O duchovno jsem se zajímala odmalička, vnímala různé energie a viděla, ale nenapadlo by mě, že budu dělat to, co dělám teď. Pracovat s lidmi a malovat jako první tady u nás léčivé obrazy s anděly na míru.

Je to už pár let dozadu, kdy se mi ozval manžel mojí kamarádky, že by pro ni chtěl obraz k narozeninám a že nechá na mně, jaký bude. Dlouho jsem přemýšlela a pak mě napadlo, že když už se takovou dobu věnuju meditacím a světu andělů, že bych jí mohla vytvořit OBRAZ NA MÍRU přímo pro ni.

Vesmírný anděl – jeden z prvních obrazů, výstavní, neprodejný

Poprosila jsem anděly, aby stáli při mně a začala jsem tvořit. Ze začátku jsem vůbec nevěděla, jak obraz dopadne. Nechávala jsem se zkrátka vést – a tak vznikl můj první léčivý obraz tvořený s anděly.

To, co se později strhlo, jsem opravdu nečekala. V den, kdy jsme jí obraz předávali během oslavy na jejich maličké chatě (svítilo sluníčko a bylo krásně, to si pamatuju dodnes), přišel anděl a naprosto na pohodu mi řekl, že začnu malovat obrazy a budu s nimi léčit lidi.

Sama jsem tomu nevěřila a mou jedinou reakcí bylo: „Já? Prosím tě, podívej se na mě, copak já bych zvládla něco takového…?“ Pokrčil rameny a odešel… O měsíc později se to všechno „převrátilo vzhůru nohama“ a na mé stránky najednou přivítaly tisíce lidí.

Víte, uvědomila jsem si víc než kdy jindy tu OBROVSKOU ZODPOVĚDNOST, kterou v tu chvíli člověk nese, když má pracovat s energií, kterou zhmotňuje do fyzického obrazu a hlavně předává lidem poselství.

Protože co do obrazu vložíte, to z něj také bude vyzařovat.

Zažila jsem si totiž sama fyzicky, že z obrazu, který jsem si kdysi pořídila, nešlo jen to pozitivní, ale byly tam energie člověka, který ho tvořil a zdaleka to nebyly energie čisté – zhmotnily se totiž v bytosti, které mi pak stály u dveří a já se pod peřinou klepala jako ratlík (a cítila se „fakt jako magor“ 😀 ), co mi to tam stojí, než mi došlo, že to musím s anděly rychle vyčistit a obraz správně ENERGETICKY OŠETŘIT. Je to velmi tenká hranice a moc lidí pravidla energetické malby vůbec nezná a nedodržuje.

Proto jsem opatrná a také proto je na obrazy delší čekací doba a je potřeba objednávat s předstihem. Tvořím na základě automatické kresby, jejíž důležitá pravidla a ošetření jsem se naučila u Zdeňky Ďáskové. Díky tomu nedávám do obrazů nic ze sebe, co bych neměla zpracované.

80×60, výstavní obraz, neprodejný

Každý intuitivní obraz potřebuje svůj čas.

Obraz na míru tvořím podle fotky nebo data narození, potřebuji vidět oči, protože ty jsou branou do duše a dá se v nich vyčíst spousta o naší duši (ale nešmíruju, nebojte). 🙂

U automatické kresby/malby je důležité nechat se vést anděly, protože do obrazu předáváte konkrétní poselství shůry, které má pro naši duši třeba teprve přijít, a tak je pro mě důležité, aby mě klienti „nesvazovali“ určováním barev a tónů, protože mě pak ani samotná práce nebaví a není intuitivní. 🙂

Každá barva má svůj konkrétní význam – proto pak k obrazům přikládám i vysvětlení jednotlivých barev a zezadu píšu krátká poselství, která mi k obrazům během malování přichází.

Pro koho může být obraz tvořen?

 • léčivý pro konkrétního človíčka (vás, vaše blízké, kamarády,…)
 • partnery (vztahový)
 • rodinu
 • děti
 • rodiče
 • sourozence
 • pro těhotné ženy a jejich miminka
 • pro miminko
 • jako vzpomínka na domácího mazlíčka
 • jako svatební dar (nutno dohodnout termín)
 • prostory masérny, kavárny nebo třeba i váš dům
 • do pracovny
 • může se vytvořit léčivý obraz i pro konkrétní situaci nebo cokoliv budete vy cítit, že je třeba posílit 😊

Čekací doba

Nejde „malovat na povel„, a tak na ty největší formáty může být čekací doba i přes 3 roky.

Ale vše se dá nějak domluvit a vyřešit, pokud se jedná o důležité události nebo výročí atd. – nejlepší je napsat mail s termínem, představou a nejlépe rovnou volat: 736 513 150 (zkoušejte to opakovaně, pakliže to napoprvé nebudu moct zvednout).

A co když to hoří? Když se mi ozvete alespoň čtvrt či půl roku s předstihem, tak to bude fajn.

Míša Mašková Art

Jak se s Míšou spojit?

Objednávky je možné dělat aktuálně pouze telefonicky

+420 736 513 150

Aktuálně odpovídám na maily z loňského roku, jestliže se se mnou chcete spojit rychleji, tak rovnou prosím volejte, pakliže nebudu mít prostor mluvit, zkoušejte to opakovaně. Nevadí mi to, mám to radši, protože se slyšíme a je to rychlejší… 🙂

andelske.obrazy@seznam.cz

%d bloggers like this: