fbpx

Motivy obrazů

Pro vaši i moji inspiraci…

Fantazii se opravdu meze nekladou. Miluju tvoření a vše kolem spojené. Kolikrát trvá mnohem déle přijít na to „co chci namalovat“ než samotný proces tvoření. Ale to je právě to, co mě na tom baví a zároveň fascinuje. 🙂

Není úžasné namalovat si vlastní nádherný svět bez hranic a s nekonečným množstvím možností?

A proto je mou velkou vášní tvořit originální a nezaměnitelné obrazy, které mají své kouzlo, svůj specifický rukopis, vnesou život každému domovu a dokáží v nás otevřít něco, na co jsme třeba sami ještě jako malí zapomněli. 🙂

Základní motivy

Andělé na míru – energetické obrazy, které jsou odrazem svého majitele

Andělský obraz na míru Míša Mašková Art

Nejoblíbenější obrazy, které tvořím intuitivně s napojením na anděly, jsou právě ty andělské. Jsou dělané pro konkrétního člověka na míru a každý obraz je odrazem svého majitele. Barvy, motiv, síla obrazu i jeho energie – to vše má svůj důležitý význam a své poslání. Tvořím pouze v momentě, kdy je nálada a kdy vím, že je ten správný čas. Obraz k vám přijde přesně ve chvíli, kdy opravdu přijít má. Je to řízené seshora. Občas mě to pustí hned a občas musím čekat.

Rodinné energetické obrazy

Intuitivní obraz vaší rodiny v podobě andělů, kteří symbolizují vás. To, jak je tvořen a jaké jsou použity barvy, má svůj specifický význam a dá se z toho vyčíst spoustu informací. K obrazu se mohou zakomponovat i vaši domácí mazlíčky – je to i jako příjemná vzpomínka, že jsou s námi, i když je tu už fyzicky nemáme.

Intuitivní stromy života

Strom života Míša Mašková Art

Na přírodu nedám dopustit. Provází mou tvorbu odmalička – hlavně stromy. Strom života symbolizuje nás samotné, je symbolem člověka, jeho rovného postoje, myšlenek a silných kořenů, které v sobě nesou kromě ukotvení také symboliku rodiny a rovnováhy. Jsou to obrazy, na které vydržíme koukat hodiny a hodiny a pokaždé v nich najdeme něco nového, co jsme předtím neviděli.

Lapače snů

Míša Mašková Art Lapač snů na míru

Lapač snů je symbolem naděje a míru.
Odhání od nás totiž vše špatné včetně nočních můr, špatných snů i strachů. Pomáhá nám překonat minulost nebo náročné období, kterým si procházíme. Dodává nám klid a vzbuzuje v nás naše vnitřní dítě, protože si často zapomínáme hrát a ten život si taky trošku užívat.
Jsou tvořeny jak pro děti, tak pro dospělé.

Originálně ztvárněný princ

Originální ztvárnění prince pro každého na míru v osobitém stylu.

Intuitivní ilustrace na míru

Pokud se vám zalíbí můj rukopis a intuitivní styl tvorby, můžeme se domluvit dokonce i na ilustracích/logu pro vaše projekty.

Když si vzájemně sedneme, bude to „hřát“ u srdíčka a uvidím, že je to v mých silách, moc ráda vám vytvořím svět ilustrací, který podtrhne váš příběh. Vše je o domluvě. Spolupráce si velmi pečlivě vybírám.

Váš příběh

Máte prázdnou stěnu, která čeká na „svůj obraz“, ale zatím vás žádný nezaujal natolik, abyste si řekli „To je ono!“…? Můžeme společně něco vymyslet, protože váš příběh může být opravdu mou múzou a ve spojení se světem andělů se mohu nacítit a vytvořit tak originál, který bude jen o vás. Baví mě dávat obrazům příběhy a emoce…

Dbám na to, aby obraz byl odrazem vás, vaší duše i vašich pocitů a emocí… Aby s vámi žil a byl tak zhmotněnou symbolikou.

Ochranný obraz přímo pro váš dům/byt/pracovnu

Pod vedením shůry pomocí automatické malby a andělů za zády mohu vytvořit i energetický obraz, který bude přímo tvořen na ochranu vašeho domečku/bytu či pracovny.

Kdybych ale u sebe anděly neměla, tak vím prd, takže je pro mě důležité poslouchat jejich pokyny a vnímat i moment, kdy se mohu do tvorby pustit.

Pro koho může být energetický obraz tvořen?

 • konkrétního človíčka (vás, vaše blízké, kamarády)
 • partnery (vztahový)
 • rodinu
 • děti
 • rodiče
 • sourozence
 • pro těhotné ženy a jejich miminka
 • pro miminko
 • jako vzpomínka na domácího mazlíčka
 • jako svatební dar (nutno dohodnout termín)
 • prostory masérny, kavárny nebo třeba i váš dům…
 • do pracovny
 • ilustrace
 • může se vytvořit léčivý obraz i pro konkrétní situaci nebo cokoliv ucítíte, že je třeba posílit 😊
%d bloggers like this: