fbpx

Skládání duše – Duchovní psychologie

Za použití zdravého selského rozumu…

Již přes deset let se věnuji učení Zdeny Ďáskové – Skládání duše, které by ale nefungovalo, kdybych „neviděla“ a nevnímala bytosti, zátěže, pozitivní stránky, auru i další energie kolem nás. Tak to prostě je. Zdena si prošla klinickou smrtí a od té doby ji nahoře začali učit meditační techniky, které mají lidem ulevit, zůstat čisté, abychom si uměli pomoct sami, když je nám zle.

Abych vás maličko vtáhla do děje, tak zde popíšu, čím se zabývám a jak to stručně funguje, abychom se propojili sami se svou duší a krásným vnitřním světem, který v sobě má každý z nás včetně darů a schopností, se kterými jsme šli dolů opravdu úplně každý. 🙂

Ano, všichni v sobě máme i léčivé energie a dokážeme dlaněmi uzdravovat, jen musíme vědět jak – a opravdu k tomu nepotřebujete ani zasvěcení „Reiky“ za tisíce.

Míša Mašková Art

Zaprvé mohu s čistým svědomím říct, že opravdu nikoho nenutím, protože to není mou hlavní pracovní náplní a čas je pro mě velmi drahocenný, a tak věřte, že to dělám hlavně proto, že mě baví pracovat s lidmi, pomáhat jim se zvednout, vnímat u toho anděly a rozklíčovávat do hloubky jejich problémy, bolístky a symboliku andělů, kteří s námi mluví i skrz meditaci.

A samozřejmě – i já si za svou práci beru peníze, protože je to mým živobytím a kdo je živnostník, tak moc dobře ví, kolik je s tím vším spojených nákladů. 🙂

Duchovno nemá být byznys, moc ani sláva.

Duchovno mi má pomoct správně a spokojeně žít normální a šťastný život. Není to o bílém hávu a čakrových přívěšcích, vegetariánství a odsuzování těch, co to nedělají, ale o čistém srdci a také srovnaném sebevědomí, kdy vím, kdo jsem, za čím si jdu a co už si konečně nenechám jen tak líbit.

Vyčistit duši za mě nemůže nikdo jiný než já sám. I nahoře musí vidět mou snahu, kterou si za peníze prostě nekoupím. 🙂

Skládání duše

Teď to neberte prosím jako chvástání ale jako důležitý fakt. Tak, jako jsou kolem nás andělé a další přátelé shůry, tak jsou zde i bytosti negativní včetně našich špatných a nevychovaných vlastností. Jakmile má terapeut například přerostlé své vlastní ego a cítí se být osvíceným a vyvoleným, tak už neposlouchá anděla ale svou hlavu a svůj rozum – své přerostlé ego. My ale nemůžeme znát to, co mají duše druhých nahoře napsáno, jaký je jejich reinkarnační plán a jakou cestou mají doopravdy jít – proto je důležité ČISTĚ a BEZPEČNĚ slyšet a vnímat anděly kolem nás, kteří tohle ví, protože mohou do našich spisů nahlížet a znají naše duše tisíce let…

Během sezení poznám hodně jasně, že tu jsou – buď je vidím v podobě světlých obrysů, kde vnímám postavu i pohyb a hlavně energii a telepaticky jejich slova – občas je zahlédnu i úplně fyzicky – ale to už „muší bejt, velebnosti“ a nebo si občas stoupnou za mě, to poznám i podle tlaku za očima (které se mi také v tu chvíli změní a jsou takový čistší) a hlavně podle toho, že je zkrátka uvnitř sebe cítím a je mi v tu chvíli hezky – teda pokud třeba ten strážný anděl není na dotyčného naštvaný, to se mu pak „vaří krev“ a já cítím i ten jeho vztek, který ale zkrátka chtě, nechtě musím předat dál.

Jo, občas i někoho maličko sprdnu a zdravě naštvu, aby se pak odhodlal udělat tady dole ten krok, kterému se celou dobu tolik vyhýbal.

Duchovno totiž nemá být jen o sladkých řečičkách a honosných pojmech. Má se žít…

V momentě, kdy se na mě napojí anděl nebo i příbuzní, kteří už jsou ale nahoře. V tu chvíli jsem jakoby odstřižená od problémů, které si sama v sobě řeším (a kdo ne, že jo – to už bychom tu nebyli, kdybychom byli dokonalí, věřte mi) a můžu se plně soustředit na človíčka, který přišel pro radu, pomoc nebo jen to správné „nakopnutí“.

Takže pokud to cítíte, napište mi nebo zavolejte a já se pokusím co nejdříve odpovědět. A kdybych náhodou pár měsíců nereagovala, tak mám plnou schránku. Připomeňte se mi prosím znovu třeba telefonicky, poslední dobou je toho opravdu hodně.


Aktuální ceník soukromé terapie: 400,- za hodinu.

%d bloggers like this: