fbpx

Kdo jsem?

Jsem Míša – normální holka z vesnice, co miluje zvířata, procházky v přírodě, malování a tvoření, práci s lidmi a jejich duší, svět drahých kamenů, jízdu na motorce i dětskou radost ze života. A určitě nejsem „bio-ezo-eko“. 🙂

Maso jim, pivo piju, sprostě taky mluvím, a přesto „duchovní život“ žiju.

Je pro mě důležitý zdravý rozum a lidský přístup. Nic nepřehánět a zbytečně nehrotit, zkrátka žít v klidu a v souladu sám se sebou. Duchovno se má žít a má mi také pomoct přežít v této náročné době.

Jak tvořím obrazy na míru?

Ve svém malém ateliéru maluji energetické obrazy tvořené na míru pomocí automatické malby s anděly již více než 6 let, kdy mi to poslali seshora jako blesk z čistého nebe.

A malování jako takovému se věnuji přes 20 let.

Andělské obrazy na míru jsou cesta, která mi přišla v době, kdy obrazy na míru s anděly ještě nikdo nedělal a ráda bych řekla, že jsem za to vděčná, protože nyní už se objevuje spousta kopií a malířů obrazů na míru, kterým to, bohužel, tak úplně samo shůry nepřišlo. A za tohle jsem právě moc vděčná těm, kteří mě vedou – andělům a jsem ráda za lidičky, kteří to z toho doopravdy cítí. 🙂

Obrazy tvořím pro konkrétního člověka, pár, rodinu, domov, svatbu, událost či místo… Tomu se meze nekladou.

Existuje mnoho tajemství technik malby, ale pokud schází to poslední tajemství, totiž nevede-li vaši ruku anděl, všechna ta předchozí ztrácejí na významu.

Salvador Dalí
Míša Mašková Art

Na míru tvořím dle fotografie nebo data narození, nechávám se vést anděly a duchovními učiteli shůry, a tak každý obraz v sobě nese své vlastní poselství a konkrétní vzkaz pro svého majitele i jeho okolí.

Barvy mají svůj konkrétní význam a s tím i jejich umístění v obraze.

Nedá se tvořit na povel, a tak je čekací doba poměrně dlouhá, je potřeba s tím počítat. Obraz se k vám dostane vždy v ten správný čas, i když to bude trvat i třeba několik měsíců či let. I to je pokora.

Dbám na to, aby byl každý obraz unikátní a jedinečný, protože v dnešní online době je nejkrásnější to, co je skutečné a s láskou tvořené. Něco, co má duši a vlastní příběh, za kterým stojí nadšený a milující člověk.

Zakládám si na kvalitě a osobním přístupu.

Propojuji intuici, práci s duší skrz meditaci, arteterapii a také i to obyčejné a krásné vyslechnutí druhého.

Již odmalička mě zajímalo duchovno a ten jemněhmotný svět, který ne každý cítí. Protože jsem ho místy viděla a cítila, bylo jasné, že mě život bude házet tímto směrem, ale že to bude až takhle silné, to jsem sama nečekala…

Učila jsem se a stále jsem ve spojení se Zdeňkou Ďáskovou (již přes 11 let), což je taková moje druhá máma. Prakticky jsem vyrůstala na jejím učení Skládání duše (duchovní psychologie), kterou teď předávám dál při práci s lidmi. To vše jsem propojuji i se studiem arteterapie, která k tomu všemu dává zase „školský“ pohled.

Duchovno se má zkrátka žít, má mi ulevit a ne ho mít jen plnou pusu, chodit v bílém hávu, čistit lidem čakry na potkání, hrát si, kdo je víc napojenej. No ne? 🙂

Kromě obrazů tvořím také vlastní andělské kalendáře A3 a motivační diáře A5 s poselstvími shůry, citáty, autorskou ilustrací a dalšími drobnostmi, které tvořím s láskou a moc si to užívám.

Všechny moje drobnosti najdete na www.eshop.andelske-obrazy.cz.

%d bloggers like this: