Andělské motivační karty

 

 

Andělské karty

velikost 8×6, 20 ks v balení

 

Objednat kartičky můžete přes mail: andelske.obrazy@seznam.cz nebo na FACEBOOKU či INSTAGRAMU

 

K čemu vlastně slouží? Jak s nimi pracovat? 🙂

 

Jsem toho názoru, že každý z nás je jedinečný originál, duše každého z nás má svůj příběh, svou intuici, auru, cestu, názory, z toho důvodu jsem ke kartičkám nevytvářela žádný „manuál“, protože ten máme každý v sobě, stačí ho jen otevřít…

Andělé i barvy na kartičkách mají svůj význam i smysl, ze všeho nejdůležitější je při práci s nimi zapojit intuici a uvědomit si, s kým vlastně pracujeme – poprosit našeho anděla, aby ve chvíli výkladu stál při nás a pomáhal nám pracovat s těmi správnými energiemi.

 

Můžete si při práci s nimi udělat pohodlí, pustit příjemnou meditační hudbu, vzít si k ruce tibetskou místu, zapálit si tyčinky, svíčku nebo bílou šalvěj. Důležité je, abyste se naladili na jemnější energie/vibrace a tím se i uvolnili.

 

Záleží čistě na vás, jak s kartičkami budete pracovat, tady je pár tipů, jak je můžete využít:

 

  • Karta pro tento den

Zavřu oči, procítím anděla, který za mnou stojí, a poprosím ho, aby mi pomohl vytáhnout si kartu, která mě bude provázet dnešním dnem – až si ji vytáhnu, mohu se soustředit na text zezadu, ale mnohem lepší je zapojit intuici a uvědomit si první slova, která mi přijdou na mysl při pohledu na danou kartu, můžete poprosit anděla, ať vám slova nadiktuje, nebojte, to ucítíte.

 

  • 3 karty

Uvědomím si anděla a vytáhnu si z balíčku 3 karty – minulost, současnost, budoucnost – časové rozmezí záleží čistě na vás, opět je důležité brát to intuitivně, co z karet sami cítíte.

 

  • Karta pro určitou situaci

 

Poprosím anděla o spolupráci a položím konkrétní otázku – například: Jak se mám zachovat v této situaci? A vytáhnu kartičku – opět pracuji s pocity, intuicí, zároveň mohu poprosit i anděla o pár slov k dané kartě – pocitově. 🙂

 

  • Karta „na tělo“

Pokud vás někde tělíčko bolí, vytáhněte kartu, uvědomte si její barvy, jak na vás působí, pak ji vezměte do ruky, přiložte si ji na bolavé míso a představte si, jak vám z dlaní začne proudit světlo/energie z vesmíru, vy tím vyčistíte vaše tělo a zároveň se dobijete, kartička zesílí účinky.

  • Posílání energie skrz kameny

 

Kartičku, kterou jste si vytáhli, můžete také použít jako „nabíječku“ pro kameny – poprosíte o čištění nebo vyřešení konkrétní situace a na kartičku položíte kámen, který jste intuitivně vybrali (křišťál, ametyst či cokoliv jiného). Z kamene se stane o to silnější zářič energie do prostoru a kartička ho posílí.

 

  • Harmonizace prostoru

 

Vezměte balíček, můžete k němu přidat pár kamínků, karty můžete libovolně rozestavět po místnosti a poproste anděly, aby skrz ně pomohli očistit prostor nebo místnost, kde se nacházíte. Kartičky budou takovým vodiče pro čistší energie a pomohou vám uvolnit daný prostor.

 

Jak kartičky čistit?

 

Nejlepší způsob je vzít si je do dlaní, zavřít oči a představit si, jak z vašich dlaní proudí světlo, které kartičky pomalu rozsvítí, až začnou zářit.

 

Můžete také poprosit anděly a položit je vedle svíce či krystalu.

 

Jedním z velmi vhodných kamenů pro tuto práci je ametyst – čím tmavší krystaly má, tím je účinnější, můžete na něj položit balíček s kartami a nechat je tam přes noc, nebo nabíjet na úplňku – vždy je důležitý váš záměr a myšlenka – poprosit o čištění. 🙂

                                                                                                                                                                  

 

Držím vám palečky při práci s kartičkami, pokud máte nějaký dotaz či prosbu, můžete mě oslovit: andelske.obrazy@seznam.cz 🙂

 

Krásný den,

 

Míša Mašková Art